Repertuaras

Vilniaus Dailės akademijos scenografijos studentų darbų paroda.

Renginys vyks nuo kovo 27 d. 17:00 val. iki balandžio 23 d. , Alytaus miesto teatro mažosios salės fojė
Vilniaus Dailės akademijos scenografijos studentų darbų paroda.

„Neginčijama yra tiesa, kad teatro dailininkai kuria ne parodų salei, o scenai, ne statiškai pasyviai ekspozicijai, o spektakliui. Ne paslaptis, jog tik spektaklio eigoje atsiveria teatro dailės kūrinio sumanymas, atsidengia nauji prasmių klodai, atsiranda papildomos funkcijos, o neretai ir papildomi objektai.“

(Raimonda Bitinaitė-Širvinskienė)

„Šventmarė“

Renginys vyks balandžio 23 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
„Šventmarė“

Autobiografinė Sofijos Čiurlionienės-Kymantaitės apysaka „Šventmarė“ žavi ir intriguoja. Pjesė „Šventmarė“ nukelia į 1898-ųjų vasarą Kuliuose, nedidelį miestuką pačiame Lietuvos pakraštyje. Tai spaudos draudimo metai, kai aktyviai reiškėsi kunigas Juozas Tumas-Vaižgantas, siautėjo žandarai, savo paslaptingais takais keliavo knygnešiai. Kuliuose uoliai tarnavo pirmametis kunigėlis, aistringai mokslo siekė mergaitė paauglė. Šiame fone stebino, glumino ir baugino Šventmarė – prašmatni davatka, prikrėtusi daug keistenybių ir net išdaigų…

XIII tarptautinis mokinių frankofoniškojo teatro festivalis „Pirmoji uždanga“

Renginys vyks nuo balandžio 24 d. 11:00 val. iki balandžio 26 d. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje

2014 m. balandžio 24–26 d. Alytaus miesto teatro salėje (Rotušės a. 2) vyks XIII tarptautinis mokinių frankofoniškojo teatro festivalis „Pirmoji uždanga“ . Šįmet norą parodyti savo artistinius gebėjimus ir prancūzų kalbos mokėjimą pareiškė 188 dalyviai iš į Alytaus, Varėnos, Anykščių, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių.

„Barbora Radvilaitė“

Renginys vyks balandžio 24 d. 19:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
„Barbora Radvilaitė“

Veiksmas vyksta Dubingiuose, Radvilų giminei priklausančiame dvare, kuriame Barbora Radvilaitė po slaptos santuokos su Žygimantu Augustu (1547 m.) pusė metų gyveno nežinioje ir vienatvėje prižiūrima gydytojo-liokajaus Stanislovo Davainos ir savo brolio Radvilos Rudojo. Būtent tuo metu Barboros likimas kabojo ant plauko, ji nežinojo, taps karaliene ar ne.

„Paryžiaus katedra“

Renginys vyks balandžio 30 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
„Paryžiaus katedra“

„Domino“ teatro 2 dalių spektaklis-koncertas

RežisieriusRamūnas Marcinkus
Kompozitorius: Richard Cocciante
Dailininkas: Aurimas Vosylius
Kostiumų dailininkas: Zita Gustienė
Choreografas: Paulina Andrzejewska

KatedraŽiūrovų pageidavimu į teatro sceną vėl sugrįžta sceninis koncertinis pastatymas „Paryžiaus katedra“. Spektaklio turą po Lietuvą rengiantis „Domino“ teatras vasario ir kovo mėnesiais pakvies į išskirtinius pasirodymus didžiosiose šalies scenose.

Pasaulio klasikos vertybe pripažinto Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais sukurtas koncertinis atlikimas Lietuvoje susilaukė pribloškiančio populiarumo. „Paryžiaus katedra“ – tai istorija apie meilės ir aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, katedra3puikybės ir dorovės akistatą. Jauną čigonę pamilsta bažnyčios tarnas Frolo, dailusis kapitonas Febas ir išsigimęs varpininkas Kvazimodas. Jaunai čigonei lemta įsimylėti gražuolį Febą, tačiau Frolo niršdamas iš pavydo uždaro gražuolę į belangę. Ją išgelbėja kuprotas, tačiau tyros širdies turėtojas Kvazimodas. Esmeraldos likimas tragiškas, tačiau amžina meilė ir tyri jausmai Kvazimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos.

„Paryžiaus katedra“ buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip labiausiai perkamas miuziklas. Vien tik prancūziškai kalbančiose šalyse buvo parduota apie 7 milijonus įrašų vienetų. Pagrindinis šio kūrinio singlas, užėmęs prancūzų muzikos „Top 10“ pirmą vietą laikėsi ten net 33 savaites ir buvo pripažintas per 50 metų sukurta pačia gražiausia daina. Muziką šiam miuziklui sukūrė vienas garsiausių Prancūzijos kompozitorių ir atlikėjų Ričardas Kočiantė.

Vaidina:
Kvazimodas - Deividas Norvilas – Deivis
Kvazimodas - Raimondas Baranauskas
Fluer De Lys - Vaida Genytė
Fluer De Lys - Renata Voitechovskaja – Norvilė
Grenguaras - Povilas Meškėla
Esmeralda - Austėja Lukaitė
Febas – Mindaugas Zimkus
Febas – Egidijus Bavikinas
Klopinas – Jeronimas Milius
Klopinas – Vladas Kovaliovas
Frolas – Viktoras Malinauskas
Esmeralda – Akvilė Garbenčiūtė
Grenguaras – Mindaugas Zimkus

Trukmė 2 val. 20 min.

Kaina 40, 50, 60 Lt. Bilietus galite įsigyti Alytaus miesto teatro kasoje, tel. (8 315) 51 709 ir visuose Bilietai.lt terminaluose.

Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams „Mano Krakatukų pievelė“

Renginys vyks gegužės 03 d. 11:00 val. , Alytaus miesto teatro mažosios salės fojė

„Toli toli – nebent sapne galėtumei ten nukeliauti – glūdi ramiausia pasaulyje vietelė. Ją iš visų pusių supa stebuklingi krūmai, ir jų raudonos uogos, vadinamos krakatukais, dega lyg žibintėliai tarp žalių lapų. Krūmai labai tankūs, ir tik pietryčiuose žioji plati properša – Didysis kelias. Mėnulis virš tos vietelės švyti toks romus, geraširdis, panašus į sviestu apipiltą blyną. Tai Krakatukų pievelė, – šnibžda vėjelis krūmų šakose. Ū-ū-ū, tai Krakatukų pievelė!..“ (Renata Šerelytė. Krakatukų pievelė.)

PREMJERA vaikams „Krakatukai mėnulyje“

Renginys vyks gegužės 03 d. 12:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
PREMJERA vaikams „Krakatukai mėnulyje“

Kai buvome maži, mėgome svajoti, mus supo pasaulis, supintas iš pasakų ir realybės. Dabar ten gyvena mūsų vaikai. Aplankykime juos pasakų pasaulyje, padėkime kartu keliauti fantazijos ir nuotykių platybėse. Paimkime už rankos ir … pirmyn į Alytaus miesto teatro spektaklį susitikti su krakatukais.

„Coco paslaptis“

Renginys vyks gegužės 08 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
 „Coco paslaptis“

„Chanel, lieknutis elegantiškas žvirbliukas, šneki ir gyvybinga kaip genys.“ Ji sėkmingai sukosi mados versle ir susikrovė turtus. Ji pažinojo pasaulio turtinguosius ir galinguosius, su kuriais leisdavo malonias laisvalaikio akimirkas, o kai kurie tapo jos gyvenimo išrinktaisiais. Tačiau nei dėl vieno ji neatsisakė nepriklausomybės ir karjeros, kurios dėka ji tapo žinomiausia ir garsiausia visų laikų dizainerė, verslininkė, meilužė…

„Paskolinkite tenorą“

Renginys vyks gegužės 26 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje

„Domino“ teatro spektaklis

Autorius Ken Ludwig
Režisierius Marcin Slawinski

Muzikaliausia „Domino“ teatro premjera, tikra sensacija Brodvėjaus ir West End‘o teatruose tapęs spektaklis buvo įvertintas prestižiniais 2 Tony, 4 Drama Desk, 3 Outer Critics Circle ir Oliver apdovanojimais.

Komedijoje gyvai atliekami muzikiniai pasirodymai, arijos, kurias traukia bei intriguojančius vaidmenis kuria Deivis, Rafailas Karpis bei visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

„Paskolinkite tenorą“ – tai klasikinė kostiuminė situacijų komedija, kurios veiksmas vyksta 1930-aisias. Klivlendo mieste apsistoja itališka žvaigždė Tito Merelli, kuris turi atlikti pagrindinį vaidmenį operoje „Otello“. Visi bilietai išparduoti, bet prieš pat renginį žvaigždė… Žodžiu, dainuoti jis negali. Padėti gelbsti kuklus akiniuotis, teatro direktoriaus padėjėjas, jaunas dainininkas Maksas. Prodiuseris laimingas, „Otello“ dainuoja, niekas pakeitimo nepastebi, situacija lyg ir susitvarkė. Bet, kaip visada viskas tik prasideda…

Komedijos žanro specialisto, režisieriaus Marcin Slawinski („Žirklės“, „Šeimyninis įvykis“) pristatoma vyriška „pelenės“ versija, kuri nepaliks abejingų žiūrovų. Sudėtingos vokalinės partijos, temperamentas, beprotiškas ritmas scenoje, prabangūs kostiumai, visiškos „katastrofos“ grėsmė ir už uodegos pagauta sėkmė  – atplėšti akių scenos tiesiog neįmanoma.

Spektaklio trukmė 2 val. 20 min. Kaina 30, 40, 50 Lt. Bilietus platina Bilietai.lt

 

Kalendorius
<< Bal 2014 >>
PATKPŠS
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Artimiausi renginiai