Repertuaras

PREMJERA! „Spąstai“

Renginys vyks kovo 04 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Spastai_074

Jumoru persmelktos komedijos kviečia atidžiau ir su atjauta pažvelgti į žmogų, kuriame pasak Antono Čechovo „viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“. Šiuolaikinėje A. Čechovo komedijų interpretacijoje, žiūrovai atpažins tragikomišką mūsų dienų tikrovę.

„Coco paslaptis“

Renginys vyks kovo 07 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Coco_paslaptis036

„Chanel, lieknutis elegantiškas žvirbliukas, šneki ir gyvybinga kaip genys.“ Ji sėkmingai sukosi mados versle ir susikrovė turtus. Ji pažinojo pasaulio turtinguosius ir galinguosius, su kuriais leisdavo malonias laisvalaikio akimirkas, o kai kurie tapo jos gyvenimo išrinktaisiais. Tačiau nei dėl vieno ji neatsisakė nepriklausomybės ir karjeros, kurios dėka ji tapo žinomiausia ir garsiausia visų laikų dizainerė, verslininkė, meilužė…

25 teatriniai įvykiai Alytuje. Spektaklis vaikams „Sidabro medis“ (Airija)

Renginys vyks kovo 12 d. 11:00 val. , Alytaus miesto teatro kavinėje
sidabro medis

„Silver tree“ – pirmoji teatro patirtis kūdikiams. Spektaklis paremtas Ursitoarea-likimo deivės (Rumunija) legenda. Jis kelia klausimą – „ko mes linkime sau, savo vaiko ateičiai?“. Spektaklis parodo, kad kiekvienas yra laisvas rinktis pats, net ir būdamas labai mažas (vaidina Cliodhna Noonan / “Acting up!” / Airija).

25 teatriniai įvykiai Alytuje. Spektaklis vaikams “Pasakos telefonu”.

Renginys vyks kovo 12 d. 12:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
pasakos_telefonu_7

Trumpos istorijos apie tokį žmogutį, kuris visko klausinėjo išvirkščiai, arba berniuką, kuris norėjo sukurti savo kalbą kurios nesuprastų niekas pasulyje, ar pardavėją, kuris pardavinėja kometas, su kuriomis galima skristi į žvaigždes!

"KARMEN: jei Dievas būtų moteris"

Renginys vyks kovo 15 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Flamenko_2

Analogo Lietuvoje neturintis „Flamenko šokio teatras“ pirmą kartą Lietuvos žiūrovams pristato naują, ispaniška dvasia irflamenko ritmais dvelkiančią istoriją apie Karmen ir jos žemiškai dievišką prigimtį.

„Tamsta mokytojas“

Renginys vyks kovo 18 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
Tamsta_mokytojas_30

Spektaklyje pagal Franko McCourto romaną „Tamsta mokytojas“ pasakojama apie mokytojo kasdienybę Niujorko mokykloje. Klasėje svaidomasi sumuštiniais ir užgauliomis frazėmis, čia skleidžiasi mokinių ir mokytojų mažosios dramos. Pasak autoriaus, „mažai kas supranta, kaip sunku kasdien eiti į pilną paauglių klasę…“

25 teatriniai įvykiai Alytuje. Spektaklis vaikams „Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes“

Renginys vyks kovo 19 d. 13:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Arklio Dominyko kelione_2

Arklys Dominykas iškeliauja į kosmoso platybes ieškoti savo mylimajai stebuklingo karšto brangakmenio, kuris neatšąla nei rudenį, nei žiemą. Dominykas žino, kad užkasus tokį brangakmenį po rugiagėlės šaknimis, toji niekad nebenušals. Dominykas aplanko Mėnulį, paskui Venerą, Jupiterį, Marsą ir kitas aplink Saulę besisukančias planetas. Vienoje jų jis ir randa ieškomą brangakmenį.

„Ambrozijus, Purkius ir…“

Renginys vyks kovo 21 d. 11:00 val. , Alytaus miesto teatro kavinėje
Ambrozijus-Purkius_095

…Kartais net pati mažiausia staltiesės dėmelė gali būti stebuklas, paslaptis. Gerai įsižiūrėkite į tas dėmeles, tarsi stebėtumėte debesis danguje. Galbūt ši dėmelė yra visiškai laimingo šuns vardu Ambrozijus, kuris gyvena mažame namelyje ant Svajonių kalnelio kartu su geriausiu savo bičiuliu katinėliu Purkiumi, Boruže, Miegapele, Tolimųjų kelionių Vėju – ir svajoja, žaidžia, rašo stebuklingus laiškus ir dalinasi šviesiomis istorijomis, kad sušildytų širdis ir užaugintų sparnus pačiam Angelui.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „24 valandos iš moters gyvenimo“

Renginys vyks kovo 24 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
3moterys-teatriniai-etiudai

„24 valandos iš moters gyvenimo“ – tai tikros, stiprios, fatališkos meilės besiilginčių trijų moterų istorijos. Valiūkiška Irenė, paslaptingoji Misis K. ir niekieno nemylėta Leporelė. Trys istorijos, sklidinos aistros, negailestingos lemties posūkių, skaudžios ironijos, šelmiško juoko… „Mažasis teatras. Mažoji forma“ – taip šį reiškinį pristato aktorės Valda Bičkutė, Daiva Rudytė ir Virginija Kochanskytė.

Donato Montvydo koncertinis turas

Renginys vyks balandžio 10 d. 19:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
0

Donatas Montvydas_plakatas

0Itin sėkmingą koncertinį turą “Noriu, kad būtum mano” rudenį didžiuosiuose šalies miestuose surengęs Donatas Montvydas ruošiasi pavasario gastrolėms. Kovo ir balandžio mėn. nepaprasto balso savininkas, scenos triukų meistras Donatas Montvydas kartu su gyvo garso grupe naujausią koncertinę programą pristatys Utenos, Panevėžio, Plungės, Šiaulių, Marijampolės, Ukmergės, Jonavos, Radviliškio, Alytaus ir Kėdainių publikai.

Pristatymas:https://www.youtube.com/watch?v=FVKFIhsT1nA

Bilietus galima įsigyti: http://www.bilietai.lt/lt/event/23911

Bilietų kaina: 11.15 – 21.15 €

Kalendorius
<< Kov 2015 >>
MTWTFSS
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Artimiausi renginiai