Renginiai

25 teatriniai įvykiai Alytuje. "KAKĖ MAKĖ"

Renginys vyks rugsėjo 10 d. 13:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Spektaklis vaikams Kake Make

„Manau Kakės Makės fenomenas yra tai, kad ji niekuo neišsiskiria iš kitų vaikų. Ji neturi stebuklingų galių, neturi fėjų – krikštamočių, nevažinėja moliūgų karietose, o gyvena paprasto, smagaus vaiko gyvenimą“, – pasakoja pirmąkart Jaunimo teatre spektaklį režisuojanti V. Kuklytė.

Alytaus miesto teatro premjera "HERO IR ZERO"!

Renginys vyks rugsėjo 11 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Afisa

Britų rašytojas Steve Jones – profesionalus scenarijų kūrėjas. Savo pjesėje atskleidžia šiuolaikinio žmogaus, įklimpusio į materialaus pasaulio liūną, vidinių jėgų kovą ir kasdienybę. Nusiraminimo ir atsakymų jis ieško aplinkoje, pamiršdamas savo vidinį pasaulį. Visas veiksmas scenoje – tai kasdienybės karuselė, kurioje pagrindinis personažas klauso, šnekasi, pykstasi su proto, logikos išminčiais savo galvoje.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. "KANKINYS"

Renginys vyks rugsėjo 17 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Afisa

„Kankinio“ centre – paauglys Benjaminas, kurį augina vieniša motina. Pradėjęs skaityti Bibliją, moksleivis čia ne tik randa visus atsakymus į jam rūpimus klausimus – Šventąjį Raštą jis paverčia aplinkinių kankinimo priemone, nes manosi vienintelis žinąs, kas gerai, o kas blogai. Į motinos ir mokytojų pastabas jis atsakinėja žodžiais iš evangelijų, o menkas mokykloje dėstančio pastoriaus autoritetas ir silpna ideologinė dvasiškio pozicija tampa nuolatinių ginčų objektu. Benjaminui iššūkį meta tik jo biologijos mokytoja. Pati pradėjusi gilintis į Bibliją, ji sulaukia žiauraus mokinio keršto… Prasideda mokytojos ir mokinio karas.

„Diena be melo“

Renginys vyks rugsėjo 20 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje

Tai istorija apie draugystę, nuoširdumą, sugebėjimą atleisti ir… žinoma, apie meilę, išlaikančią likimo išbandymus, laiko egzaminus, nugalinčią neviltį ir vienatvę.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „APIE ŽMOGŲ, NUŽUDŽIUSĮ GULBĘ“

Renginys vyks rugsėjo 24 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Naujas vaizdaszx

Laboratorijos sąlygomis kuriamas teatrinis tyrimas/vyksmas/aktas „Apie žmogų, nužudžiusį gulbę“ – tai savotiškas kreipimasis į savo bei kito protą, patirtį ir sąžinę, apmąstant žmogaus gimimo, būties ir mirties sąvokas. Režisieriaus Aido Giniočio suburta kūrėjų komanda kelia dviprasmiškus moralinius klausimus, tačiau net neketina pateikti atsakymų. Tai paliekama XXI a. žiūrovams/stebėtojams, pripratusiems vartoti viską, teatrą – taip pat.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. R.Kazlo ir Pakeleivių koncertas „DAINOVĖ“

Renginys vyks rugsėjo 26 d. 19:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Naujas vaizdas

Dvidešimt penkių metų sukaktį švenčiantis Alytaus teatras dovanoja 25 išskirtinius įvykius Alytuje. Šia proga pasveikinti alytiškių atvyksta kultinis Lietuvos aktorius Rolandas Kazlas kartu su jo kūrybos Pakeleiviais.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. "Kūrybinio Mąstymo Penkiakovė"

Renginys vyks rugsėjo 29 d. 15:00 val. , Mokomosiose erdvėse
New Image

Kūrybinio mąstymo penkiakovė – tai komandinės varžybos, kuriose reikia kūrybiškai mąstyti. Dalyvaujant šiose varžybose aktyvuojami ir lavinami 5 kūrybinio mąstymo įpročiai – vaizduotė, smalsumas, atkaklumas, nuosekli praktika ir bendradarbiavimas. Taip pat reikalingi 5 mąstymo tipai – analitinis, loginis, strateginis, kritinis ir divergentinis.

Kalendorius
<< Rgs 2015 >>
MTWTFSS
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Artimiausi renginiai