Renginiai

„Šokis puodynėje arba svajonių storulis“

Renginys vyks rugsėjo 01 d. 13:00 val. , Alytaus miesto teatro kavinėje
Svajoniu_storulis_A3

Išsiblaškiusio muzikanto kavos puodelyje gyveno nykštukas Kukas. Jis turėjo draugą Šaukštelį, su kuriuo niekada negalėjo pasikalbėti, nes jis visada buvo aplipęs cukrumi. Vieną vėlų vakarą, po koncerto grįžęs muzikantas savo švarko kišenėje netikėtai rado stiklinę. O stiklinėje gyveno… atspėkite kas?

25 teatriniai įvykiai Alytuje. "KAKĖ MAKĖ"

Renginys vyks rugsėjo 10 d. 13:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Spektaklis vaikams Kake Make

„Manau Kakės Makės fenomenas yra tai, kad ji niekuo neišsiskiria iš kitų vaikų. Ji neturi stebuklingų galių, neturi fėjų – krikštamočių, nevažinėja moliūgų karietose, o gyvena paprasto, smagaus vaiko gyvenimą“, – pasakoja pirmąkart Jaunimo teatre spektaklį režisuojanti V. Kuklytė.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. "KANKINYS"

Renginys vyks rugsėjo 17 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Afisa

„Kankinio“ centre – paauglys Benjaminas, kurį augina vieniša motina. Pradėjęs skaityti Bibliją, moksleivis čia ne tik randa visus atsakymus į jam rūpimus klausimus – Šventąjį Raštą jis paverčia aplinkinių kankinimo priemone, nes manosi vienintelis žinąs, kas gerai, o kas blogai. Į motinos ir mokytojų pastabas jis atsakinėja žodžiais iš evangelijų, o menkas mokykloje dėstančio pastoriaus autoritetas ir silpna ideologinė dvasiškio pozicija tampa nuolatinių ginčų objektu. Benjaminui iššūkį meta tik jo biologijos mokytoja. Pati pradėjusi gilintis į Bibliją, ji sulaukia žiauraus mokinio keršto… Prasideda mokytojos ir mokinio karas.

Spektaklis vaikams „Ambrozijus, Purkius ir…“

Renginys vyks rugsėjo 17 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro kavinėje
Ambrozijus-Purkius_039

…Kartais net pati mažiausia staltiesės dėmelė gali būti stebuklas, paslaptis. Gerai įsižiūrėkite į tas dėmeles, tarsi stebėtumėte debesis danguje.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Apie žmogų, nužudžiusį gulbę“

Renginys vyks rugsėjo 24 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Naujas vaizdaszx

Laboratorijos sąlygomis kuriamas teatrinis tyrimas/vyksmas/aktas „Apie žmogų, nužudžiusį gulbę“ – tai savotiškas kreipimasis į savo bei kito protą, patirtį ir sąžinę, apmąstant žmogaus gimimo, būties ir mirties sąvokas. Režisieriaus Aido Giniočio suburta kūrėjų komanda kelia dviprasmiškus moralinius klausimus, tačiau net neketina pateikti atsakymų. Tai paliekama XXI a. žiūrovams/stebėtojams, pripratusiems vartoti viską, teatrą – taip pat.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. R.Kazlo ir Pakeleivių koncertas „Dainovė“

Renginys vyks rugsėjo 26 d. 19:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Naujas vaizdas

Dvidešimt penkių metų sukaktį švenčiantis Alytaus teatras dovanoja 25 išskirtinius įvykius Alytuje. Šia proga pasveikinti alytiškių atvyksta kultinis Lietuvos aktorius Rolandas Kazlas kartu su jo kūrybos Pakeleiviais.

Kalendorius
<< Rgp 2015 >>
MTWTFSS
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Artimiausi renginiai