Repertuaras

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“

Renginys vyks balandžio 28 d. 18:30 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
bremeno07

ATSISVEIKINIMAS. Trylika kūrybinių metų teatro scenoje gyvuojantis muzikinis spektaklis „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, leidžiasi į atsisveikinimo turą po visą Lietuvą.

Scenografijos darbų paroda „Sukurtos erdvės“

Renginys vyks balandžio 29 d. 16:00 val. , Alytaus miesto teatro mažosios salės fojė
gronholmo metodas_scengrafijos paroda

Alytaus miesto teatras gyvuoja jau 25 metus. Per šį netrumpą laikotarpį prie mūsų teatrinių idėjų įgyvendinimo prisidėjo ir su mumis bendradarbiavo dvidešimt vienas scenografijos kūrėjas. Scenografijos parodoje „Sukurtos erdvės“ žiūrovų laukia ne statiška, tvarkingai sukabinta ekspozicija, o paroda – spektaklis. Dekoracijų fragmentai, atkeliavę iš teatro rūsio, pablukę kostiumai su nubrauktomis dulkėmis, teatro butaforija, eskizai, fotografijos ir nauji mūsų draugų scenografų darbai.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Nebylys“

Renginys vyks balandžio 30 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
DPP_0003

Valstybinio Šiaulių dramos teatro dviejų dalių impresija „Nebylys“ pagal Juozą Tumą-Vaižgantą. Apysaka „Nebylys“ (1930) paties autoriaus vadinta romanu, rašyta gyvenimo pabaigoje, priskiriama prie „tamsiųjų“ Vaižganto kūrinių. Net meilė ir motinai, ir moteriai eina su satanizmu, kol archajiško kaimo idilė per „velykinę nuodėmę“ sudraskoma velniškų aistrų. Istorija – labai gyvenimiška, tačiau sprendžiamos problemos (meilės, nuodėmės, pasirinkimo ir būties) tolygios didžiosios literatūros šedevrams.

Koncertas motinos dienos proga „Tu motule miela“

Renginys vyks gegužės 01 d. 14:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje

Koncertą organizuoja Alytaus miesto bendruomenės centro vokalinis ansamblis „Jotvainiai“.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Rezervatas“

Renginys vyks gegužės 05 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
nukirpta

Kauno mažasis teatras kviečia žiūrovus į šmaikštų spektaklį pagal dramaturgo Gintaro Grajausko pjesę „REZERVATAS“. Pjesėje veikia tariami indėnai, kurie gyvena lyg ir tikrame indėnų rezervate Ajovos valstijoje. Tačiau šie indėnai panašesni į „indėnaujančius“ lietuvius, pakliuvusius į modernėjančio pasaulio įtaką, kuriame ir kuriasi jų rezervatas. Pjesės autorius teigia, jog kūrinys yra apie rezervatą žmonių galvose, nes paties rezervato sąvoka, anot Grajausko, yra ne tik geografinė – tai labiau dvasinė, vidinė žmogaus būsena.

„Medinuko, vardu Pinokis, pamokančios istorijos“

Renginys vyks gegužės 09 d. 11:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
Pinokis001

Sužavėtas vaidinimo, Meistras Džepetas nusprendžia išsidrožti sau medinuką, su kuriuo keliautų per pasaulį ir taip užsidirbtų duonos kąsniui. Bet vos tik išskaptuotas, Pinokis (tokį vardą jam davė senasis meistras) pabėga nuo savo geradėjo ir patiria daugybę nuotykių – teatro direktorius Ugniarijys vos nesudegina jo krosnyje, valkatos Lapinas ir Katinas apgauna jį ir apiplėšia. Slėpdamasis nuo plėšikų, sutinka fėją – Žydrąją mergelę, kuri išgelbsti jam gyvybę, bet dėl savo atkaklumo ir veržlumo vėl patenka į pavojus. „Diena žadėjo būti graži ir linksma, bet…

„Ugnies medžioklė su varovais“

Renginys vyks gegužės 09 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
UgniesMedziokle55

„Ugnies medžioklė su varovais“ – tai istorija apie trijų jaunų žmonių meilės, laimės ir gyvenimo džiaugsmo paieškas. Gaivališkas, jaunatviško entuziazmo kupinas Rolandas, jautri ir tyra Monika bei meilės ištroškęs Julius. Kas nutiks, kai jų likimai susidurs? Ar sugebės šie žmonės išsaugoti savo gyvenimo ugnį ir pamatines vertybes? O mes ar mokame? Ar įžiebę meilės ugnį pakankamai ją saugome? Ar neleidžiame kitiems jos užpūsti?

„Pažintys. Šiuolaikinio šokio teatras“

Renginys vyks gegužės 12 d. 14:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
253 - BS-IV-2012-11-18-audrius.kacelavicius@gmail.com

Menininkų grupė „Žuvies akis“ ir Alytaus miesto teatras pristato edukacinį projektą „Pažintys. Šiuolaikinio šokio teatras“ ir kviečia į spektaklį „TUAŠ“ bei į šiuolaikinio šokio kino seansus.

Premjera! „American Dream“

Renginys vyks gegužės 13 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
American dream_019_int

,,American dream“ – spektaklis pagal Upton Sinclair 1906 m. parašytą apysaką ,,The Jungle“ („Džiunglės“). Ameriką sukrėtęs romanas vaizduoja XX a. pradžios emigrantų gyvenimą Čikagoje.

Premjera! „American Dream“

Renginys vyks gegužės 13 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
American dream_019_doc

,,American dream“ – spektaklis pagal Upton Sinclair 1906 m. parašytą apysaką ,,The Jungle“ („Džiunglės“). Ameriką sukrėtęs romanas vaizduoja XX a. pradžios emigrantų gyvenimą Čikagoje.

1 2

Kalendorius
<< Bal 2015 >>
MTWTFSS
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Artimiausi renginiai