Repertuaras

„Menų dūzgės 2015“

Renginys vyks kovo 30 d. 10:00 val. , Mokomosiose erdvėse
menu-duzges

Alytaus miesto teatras kviečia mokytojus dalyvauti edukacijos savaitės „Menų dūzgės 2015“ renginių programoje kovo 30 d.

"TIESA"

Renginys vyks balandžio 04 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje

„DOMINO“ teatras | premjera „TIESA“

Autorius Florian Zeller
Režisierius Marcin Slawinski

Vaidina:
Paulius – Darius Auželis
Paulius – Evaldas Jaras
Laura – Neringa Varnelytė
Laura – Redita Dominaitytė
Mišelis – Algirdas Dainavičius
Mišelis – Andrius Bialobžeskis
Alicija – Lina Rastokaitė
Alicija – Aušra Štukytė

Mišelis ir Laura, Paulius ir Alisa – dvi vidutinio amžiaus poros siejamos tvirtų draugsytės ryšių. Tačiau Alisa nebegali pakelti kaltės jausmo. Ji nori atskleisti savo vyrui, kad turi romaną su jo geriausiu draugu Mišeliu. Tačiau Mišelis nori išvengti tiesos… Jis nelinkęs atsisakyti patogaus dvigubo gyvenimo: aistringos meilužės Alisos ir išmintingos žmonos Lauros. Galima tik įsivaizduoti jo nuostabą, kai jis sužino, kad Laura turi romaną su Pauliumi. Nejaugi tai tiesa? Mišelis išsigandęs ir supykęs nuskuba pas savo žmoną atskleisti visų kortų. Tačiau tik tada jis suvokia, kad buvo įviliotas į painias pinkles, privertusias jį patį atskleisti savo neištikimybę.

Atskleisti tiesą? Ar ją nutylėti? Geriau pripažinti neištikimybę ar mėgautis nežinojimo palaima. Įtampos kupina komedija „Tiesa“ – apie žmonių santykius, meilės keturkampius ir tai, kaip po spindinčiu draugystės paviršiumi slypi melas, kuriame pasiklysta tiek personažai, tiek žiūrovai.

„Domino“ teatro komedija apie melą „TIESA“ – tai skoningas humoras, provokuojantis siužetas ir painiava, kurioje kartais sunku atrinkti, kas meluoja, o kas iš tiesų yra auka. Pasirenkite išvysti tai, kaip netgi didžiausias melo meistras gali tapti savo manipuliacijų auka.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook

Donato Montvydo koncertinis turas

Renginys vyks balandžio 10 d. 19:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
0

Donatas Montvydas_plakatas

0Itin sėkmingą koncertinį turą “Noriu, kad būtum mano” rudenį didžiuosiuose šalies miestuose surengęs Donatas Montvydas ruošiasi pavasario gastrolėms. Kovo ir balandžio mėn. nepaprasto balso savininkas, scenos triukų meistras Donatas Montvydas kartu su gyvo garso grupe naujausią koncertinę programą pristatys Utenos, Panevėžio, Plungės, Šiaulių, Marijampolės, Ukmergės, Jonavos, Radviliškio, Alytaus ir Kėdainių publikai.

Pristatymas:https://www.youtube.com/watch?v=FVKFIhsT1nA

Bilietus galima įsigyti: http://www.bilietai.lt/lt/event/23911

Bilietų kaina: 11.15 – 21.15 €

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Stabat Mater“

Renginys vyks balandžio 12 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
VYT_1703_2

B. PERGOLESI „STABAT MATER“ – tai baroko epochos viena gražiausių bažnytinio koncertinio žanro kompozicijų. Šis pastatymas yra bandymas koncertinį kūrinį paversti sakralinio teatro spektakliu, kuriame vizualioji išraiška dera su sakraline koncertinio žanro muzika.

Premjera! „American dream“

Renginys vyks balandžio 14 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
American dream_plakatas

,,American dream“ – spektaklis pagal Upton Sinclair 1906 m. parašytą apysaką ,,The Jungle“ („Džiunglės“). Ameriką sukrėtęs romanas vaizduoja XX a. pradžios emigrantų gyvenimą Čikagoje.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „EX‘IT“

Renginys vyks balandžio 15 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
80x80_300dpi_cmyk-01

Šiuolaikinis lietuviškas gyvo garso Miuziklas (kitaip) „EX‘IT“ tai – pirmasis Jaunimo miuziklo teatro (JMT) kūrinys, kuris gimė iš JMT kūrybinės komandos ieškojimų, peržengiant klasikinio miuziklo žanro ribas ir jį interpretuojant naujai. Statydama šį miuziklą, jauna teatro kūrėjų komanda įrodė, jog miuziklas neprivalo apsiriboti vien „brodvėjine“ kultūra.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Sudie, derintojau!“

Renginys vyks balandžio 17 d. 14:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Derintojas_9682

Spektaklio „Sudie, derintojau!“ herojė – turtingų tėvų duktė, pasakoja apie didžiausią savo, dar neilgo, gyvenimo nuotykį – meilę pianinų derintojui. Merginai dar sunku suprasti ir iki galo įvertinti tai, kas su ja atsitiko. Aišku tik, kad visi tie įvykiai negrįžtamai pakeitė jos ir su ja susijusių žmonių likimus. Šis vaidinimas, tai paauglės išpažintis, pasakojimas apie bundantį moteriškumą, pirmąją meilę, aistrą.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Šokis“

Renginys vyks balandžio 17 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Šokis_0566

„Laisvojo teatro“ judesio ir dramos spektaklis 

Teksto autorė Marie Markvard Andersen
Vertė Ramunė Drankinaitė

Šokis_0566Laisvojo Teatro repertuare „Šokis“ užima išskirtinę vietą. Sunku būtų jį priskirti konkrečiam žanrui – ar tai dramos spektaklis su šiuolaikinio šokio elementais, ar šokio spektaklis su teksto intarpais. Į šį klausimą gali atsakyt tik spektaklio kūrėjai – du aktoriai ir du šokėjai bei vaidinimo režisierius. Ir žinoma, žiūrovai.

Šokis_0485Spektaklis pasakoja apie patį gražiausią žmogaus jausmą – apie meilę. Įsimylėjęs žmogus pasiryžta ir atlieka tai, apie ką galbūt niekada gyvenime nebūtų net drįsęs pagalvot. Noras būti šalia artimiausio žmogaus suteikia jėgų, įkvepia naujiems darbams, pasikeitimams.

Šiuolaikinės danų dramaturgės M. M. Andersen tekstas tapo priežastimi spektaklio kūrėjams paanalizuoti tamsiąją šio jausmo pusę.

Šokis_0649Kas atsitinka, jeigu meilė yra vienpusė, be atsako? Kas, jeigu ji nesuteikia sparnus, o tampa svarmenimis prie kojų, jeigu supančioja, atimdama bet kokį gyvenimo džiaugsmą? Ir iš viso ar galima taip mylėti, kai kitas žmogus tampa vieninteliu tikslu ir vienintele egzistavimo prasme.. Ar galima taip atsisakyti savęs vardan kito? Užuojautos ar pagarbos vertas tas, kuris sugeba taip išgyventi ir jausti? Ar galima ir, ar reikia jam padėti? Ar įmanoma nutraukti tokius kankinančius ryšius? Nutraukti ir išeiti. Kur?

Rosetta niekaip negali užmiršti ją palikusio mylimojo Leifo. Ji rašo jam laiškus, į kuriuos nesulaukia atsakymo. Mergina lanko šokio terapijos užsiėmimus, bando guostis ir gyventi pagal jų vadovo duotus nurodymus, bet palengvėjimo tai neatneša. Priešingai, ji vis labiau grimzta į depresiją…

Šokis_0557Šokis_0504Šokis_0460

Spauda apie spektaklį 

Daugiau apie mus – www.laisvasisteatras.lt

Kaina 6.66 Eur (23 Lt). Bilietus galite įsigyti teatro kasoje, rezervavimas ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94849.

25 teatriniai įvykiai Alytuje. „Prabangos“

Renginys vyks balandžio 19 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
4

Vėlės įstrigo laike, jos negali patekti į kitą dimensiją. Jų tikslas – pakeisti materiją, išeiti iš tos, kurioje yra dabar ir kurioje nieko nebejaučia, – tarsi laižytų cukrų, kurio skonis burnoje – kaip smėlio, kaip talko. Istorijų sekimas vėlėms, kuriose vaizduojamas tikras tikrų žmonių gyvenimas – vienintelis likęs pasitenkinimo šaltinis, bandymas iš naujo patirti gyvenimą.

"Bus sunku..."

Renginys vyks balandžio 20 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje

Domino teatro 2 dalių komedija 

Režisierius: Adolfas Večerskis
Dailininkas: Wojtek Stefaniak
Kostiumų dailininkas: Wanda Kowalska

Vaidina:
Eduardas – Saulius Siparis
Marion – Inga Valinskienė
Marion – Ramunė Kurienė
Markas – Sakalas Uždavinys
Markas – Rimantas Giedraitis
Sara – Justė Zinkevičiūtė
Sara – Raminta Verseckaitė
Džiulija – Izabelė Visockaitė

Domino“ teatras pristato neįtikėtinų intrigų kupiną premjerą – komediją „Bus sunku…“. Adolfo Večerskio režisuotas ir iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks nei vieno abejingo. Spektaklyje vaidina Inga Valinskienė, Saulius Siparis, Ramunė Kurienė, Sakalas Uždavinys ir kiti.

Jam – 50, jai – 25, buvusi žmona beldžia į duris, o vonioje elektrikas iš Kaukazo. Bus sunku… Jų dukrai – 25, o ji į namus parveda draugą, kuriam… 50. Bus sunku…

Į šeštą dešimtį įkopusio dėstytojo Eduardo jausmai dvidešimtmetei studentei Sarai sukelia nenuspėjamų veiksmų grandinę. Vyras nori nutraukti ateities neturinčius santykius, tačiau pasirodo tai nėra tokia lengva užduotis, kai netikėtai į svečius užsuka buvusi žmona Marion norėdama pranešti apie užsimezgusius rimtus santykius su gerokai jaunesniu vyru. Dar vieną smūgį smogia jųdviejų dukrą Džiulija pareiškusi, kad yra įsimylėjus daug vyresnį vyrą. Jau nekalbant apie tai, kad rimtį trikdo Eduardo vonioje triukšmaujantis imigrantas elektrikas iš Kaukazo. Ir viskas dar tik prasideda. Bus sunku…

Žiūrovai scenoje pamatys persipinančius penkių suaugusių žmonių gyvenimus. Į šeštą dešimtį įkopęs vyras, jauna meilužė, buvusi jo žmona, jųdviejų dukra ir dukros sužadėtinis.

Komedija „Bus sunku…“ yra tiesiog persisunkusi prancūziškos painiavos ir subtilaus humoro. Puiki aktorių komanda, pretenzingi charakteriai ir intriguojantis siužetas – tai, kas neabejotinai neleis pamiršti spektaklio ir paskatins ieškoti turinio atitikmenų kiekvieno iš mūsų aplinkoje.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook

1 2

Kalendorius
<< Kov 2015 >>
MTWTFSS
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Artimiausi renginiai