Repertuaras

„Aikštelėje laisvų vietų nėra“

Renginys vyks sausio 28 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Aiksteleje_laisvu_vietu_nera_┬®Vladimir_Lupovskoj_-_108[1]

Šis šokio spektaklis – paskutinė trilogijos, kurią sudaro šokio spektaklis „Paikos mergaites maldos“ ir šokio filmas „Pasaka“, dalis.

Tai dviejų vyrų – tėvo ir sūnaus pokalbiai. Kaip savo kūne išgyventi vyriškumo padarinius? Kaip nuslėpti, kad nenusisekė įgyvendinti vyro tapatybės ir savo egzistencijos sąlygų.

Grupės RONDO koncertas

Renginys vyks sausio 31 d. 20:30 val. , Alytaus miesto teatro didžiosios salės fojė
Rondo

RondoRemigijus Venslova – klavišiniai, vokalas;
Sergejus Persijanovas – gitara, vokalas;
Robertas Mankus – mušamieji;
Aleksandras Ivanauskas – boso gitara, vokalas.

Senoji geroji rokenrolo dvasia ir nepakartojamas šokių vakaras visiems, mylintiems gyvą grupės „Rondo” atliekamą muziką. Grupės „Rondo“ dainas „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie Eliza“, „Rytas perone“ ir daugelį kitųAfisa_kavine_www šiandien kartu su grupe dainuoja daugiatūkstantinės žiūrovų minios įvairiuose Lietuvos miestuose.

Bilieto kaina 11 € | 37,98 Lt, renginio dieną 12 € | 41,43 Lt

Nemokamas įėjimas – vaikams iki 12m.
50% nuolaida bilietams – asmenims nuo 13 m. iki 18 m.

Organizatorius – renginių ir pobūvių svetainė ŠVENTĖ JUMS

Staliukų, vietų rezervacija tel:  8652 75292
info@sventejums.lt
Rotušės aikštė 2, (Alytaus teatras)
www.SventeJums.lt

 

„Raganius”

Renginys vyks vasario 05 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Raganius_03

Spektaklis apie Dzūkijos kaimo tradicijas ir skirtingų kartų požiūrį į jas, apie bendruomenės svarbą kiekvieno individo gyvenime ir besiformuojančius naujus, piniginius bendruomenės santykius. Taip pat paliečiamos skaudžios meilės ir emigracijos temos. Pagrindinis herojus Gugis – kaimo kerdžius, ganantis gyvulius ir stebintis viso kaimo žmonių gyvenimą – daro gana tikslias įžvalgas ir ilgainiui tampa raganiumi, iš anksto nuspėjančiu būsimus įvykius. Tai pirmasis Alytaus miesto teatro spektaklis, kuriame aktoriai kalba dzūkų tarme.

„Katės namai“

Renginys vyks vasario 07 d. 11:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
Kates_namai_02

Žinomo rusų poeto, vaikų literatūros kūrėjo Samuelio Maršako kūrinys „Katės namai“ puikiai pažįstamas vyresniajai kartai, savo aktualumo nepraranda ir šiandien. Tai spektaklis apie išpuikusią šeimynėlę, per savo turtus ir pasipūtimą pamiršusią svarbiausią dalyką – širdies gerumą…

Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai“

Renginys vyks vasario 07 d. 17:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
38 liudininkai

Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai“ 

Vasario 7 – 8 dienomis festivalį „Žiemos ekranai“ su 10-uoju gimtadieniu  galima bus pasveikinti ir Alytuje. Jau nuo sausio 22 d. po Lietuvos kino sales keliaujantis festivalis skuba įsikurti Alytaus miesto teatro salėje, kviesdamas žiūrovus kartu praleisti prancūziško kino vakarus.

Šių metų festivalio tema subtili bei itin turtinga – į kiną pažvelgsime Moters žvilgsniu. „Žiemos ekranai“ atiduoda pagarbą besisukančioms kino pasaulyje, bet dažniausiai liekančioms kitoje ekranų pusėje – režisierėms, scenarijaus autorėms, operatorėms, ir kitoms kino profesionalėms.

Į Alytų atkeliauja du, labai skirtingi, tačiau puikiai atspindintys prancūzų kino aktualijas filmai: Animacinė juosta „Aja iš Jopugono“ bei Nicole Garcia retrospektyvos filmas „38 liudininkai“

Vasario 7 d. 17 val. Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje

38 liudininkai / 38 témoins
Režisierius Lucas Belvaux
Vaidina Yvan Attal, Sophie Quinton, Nicole Garcia

Drama
Originalo kalba prancūzų
Subtitrai lietuvių, anglų
2012, 104 min
Prancūzija

38-temoins (2)Luiza, grįžusi iš komandiruotės Kinijoje sužino, kad jos gatvėje įvyko nusikaltimas. Nė vieno liudininko, visi miegojo. Jos vyras, Pjeras dirbo jūroje. Lyg ir… Policija ir žurnalistai vykdo tyrimą. Vieną naktį Luiza sapnuoja. Sapnuoja kad Pjeras šneka miegodamas. Šneka ilgai. O paprastai juk jis būna toks tylus…
Lucas Belvaux, belgų kilmės režisierius, startuoja kine, kaip aktorius. Vaidinęs Naujojos Bangos grandų juostose – Claude Chabrol „VIštiena su actu“ ir Jacques Rivette „Vėtrų kalnas“, 90–ųjų pradžioje Lucas Belvaux pradeda režisieriaus karjerą.

Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai“

Renginys vyks vasario 08 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
aya-de-yopougon-image-1

Vasario 7 – 8 dienomis su 10-uoju gimtadieniu festivalį „Žiemos ekranai“ galima bus pasveikinti ir Alytuje. Jau nuo sausio 22 d. keliaujantis po Lietuvos kino sales, festivalis skuba įsikurti Alytaus miesto teatro salėje, kviesdamas žiūrovus kartu praleisti prancūziško kino vakarus.

Šių metų festivalio tema subtili bei itin turtinga – į kiną pažvelgsime Moters žvilgsniu. „Žiemos ekranai“ atiduoda pagarbą besisukančioms kino pasaulyje, bet dažniausiai liekančioms kitoje ekranų pusėje – režisierėms, scenarijaus autorėms, operatorėms, ir kitoms kino profesionalėms.

Į Alytų atkeliauja du, labai skirtingi, tačiau puikiai atspindintys prancūzų kino aktualijas filmai: Animacinė juosta „Aja iš Jopugono“ bei Nicole Garcia retrospektyvos filmas „38 liudininkai“. 

„Aja iš Jopugono“ – Marguerite Abouet et Clément Oubrerie kūrybos animacinis filmas patiks ir vaikams ir suaugusiems. Šmaikštus žvilgsnis, šį kartą ne į Prancūziją, bet į Dramblio Kaulo Kranto kultūrą linksmins ironiškais juokeliais, autentiška muzika bei paprastais, tačiau iškalbingais personažais. Personažą Aja tikrai atpažins prancūzų kalbą besimokantys alytiškiai.

10-ųjų „Žiemos ekranų“ retrospektyva skirta garsiai prancūzų aktorei ir režisierei Nicole Garcia. Kviečiame atrasti aktorės sukurtą įsimintiną vaidmenį, susimąstyti priverčiančioje režisieriaus Lucas Belvaux juostoje „38 liudininkai“.

Daugiau informacijos apie festivalį – www.ziemosekranai.lt
Vasario 8 d. 18 val.  Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje

Aja iš Jopugono / Aya de Yopougon
Režisieriai Marguerite Abouet, Clément Oubrerieaja is jopugono

Animacija
Originalo kalba prancūzų
Subtitrai lietuvių, anglų
2013, 84 min
Prancūzija
N-7

7-asis dešimtmetis, Dramblio Kaulo Krantas. 19-metė Aja gyvena Jopugone, vadinamame Jop Sičiu, „kaip iš Amerikos“. Ji kremta mokslus, leidžia dienas su šeima, ir geriausiomis draugėmis – Adžua ir Bintu. Net ir tėvams prižiūrint, merginos visada randa būdų pasilinksminti. Viskas pakrypsta kita linkme, kai Adžua netikėtai pastoja. Ką daryti?

„Aja iš Jopugono“ yra jau antrasis animacinis „Autochenille Production“ filmas. Kompaniją įkūrę Joann Sfar ir Clément Oubrerie kuria animacinius filmams, grafinių romanų adaptacijas. „Aja iš Jopugono“ buvo nominuotas Ansi ir Kabūro filmų festivaliuose bei apdovanotas „Cezariu“ 2014 m.

 

 

„Barbora Radvilaitė“

Renginys vyks vasario 13 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
23_Barbora_Radvilaite

Veiksmas vyksta Dubingiuose, Radvilų giminei priklausančiame dvare, kuriame Barbora Radvilaitė po slaptos santuokos su Žygimantu Augustu (1547 m.) pusė metų gyveno nežinioje ir vienatvėje prižiūrima gydytojo-liokajaus Stanislovo Davainos ir savo brolio Radvilos Rudojo. Būtent tuo metu Barboros likimas kabojo ant plauko, ji nežinojo, taps karaliene ar ne.

Rūta Ščiogolevaitė ir grupė su Tina Turner programa

Renginys vyks vasario 14 d. 20:30 val. , Alytaus miesto teatro kavinėje
Ruta su grupe

Ruta su grupeRūta Ščiogolevaitė – vokalas;
Pauliaus Zdanavičiaus grupė
Paulius Zdanavičius – klavišiniai;
Tomas Varnagiris – gitara;
Tomas Maslauskas – bosinė gitara;
Martynas Lukoševičius – mušamieji.

Nuolatos pramogų pasaulio epicentre figūruojančią atlikėją Rūtą Ščiogolevaitę jau galime įvardinti kaip profesionalią talentų kritikę televiziniuose projektuose, gabią šokėją, tarptautiniu mastu pripažintą dainininkę, todėl atėjo metas naujam iššūkiui. Metas apjungti visus sugebėjimus į vieną pasirodymą – dinamišką, energingą muzikinį užtaisą.Afisa_kavine_www

Taip, drauge su novatoriškais ir talentingais muzikantais, Pauliaus Zdanavičiaus grupe gimė gyvas projektas „Tribute to Tina Turner“.

Bilieto kaina 14 € | 48,34 Lt, renginio dieną 15,50 € | 53,52 Lt

Nemokamas įėjimas – vaikams iki 12m.
50% nuolaida bilietams – asmenims nuo 13 m. iki 18 m.

Organizatorius – renginių ir pobūvių svetainė ŠVENTĖ JUMS

Staliukų, vietų rezervacija tel:  8652 75292
info@sventejums.lt
Rotušės aikštė 2, (Alytaus teatras)
www.SventeJums.lt

„Brendimo kančios“

Renginys vyks vasario 18 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro mažojoje salėje
Brendimo_kancios2-int

Jaunuoli, jeigu:
• tau atsibodo spręsti tėvų problemas;
• geriausias draugas nuviliojo tavo merginą;
• tavo veidą vėl išbėrė spuogais ir tu niekaip neapsisprendi, kas geriau: seksas dėl sveikatos ar kankinanti dvasinė meilė…;
• tavo genialių eilėraščių niekas nesupranta ir redakcija atsisako juos spausdinti;
• TU NEŽINAI KĄ DARYTI?
Ateik į spektaklį “Brendimo kančios” ir įsitikink, kad visos tavo problemos – niekis, palygint su Adriano Moulo kančiomis.

"Vietų nėra"

Renginys vyks vasario 26 d. 18:00 val. , Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje
Eimutis_Kvosciauskas

Spektaklyje „Vietų nėra“ vaizduojama viena, klientų atsiginti negalinčio restorano Niujorke, darbo diena. Vienas aktorius per pokalbius telefonu įkūnija daugybę skirtingų personažų, Šis spektaklis – jautriai juokinga istorija apie žmogų, bandantį nesuklupti skubėjimo ir susireikšminimų pilname pasaulyje.

1 2

Kalendorius
<< Sau 2015 >>
MTWTFSS
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Artimiausi renginiai